Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
Compact modulair huis Prefabricated Tiny House On Wheels Voor mobiel wonen In de VS
| Buitenmuur: | 14 mm Metal-PU sandwichpaneel |
|---|---|
| bevat: | 1 slaapkamer 1 badkamer 1 keuken |
| Interne muurbekleding: | 10 mm geïntegreerd wandpaneel |
Modulair geprefabriceerd huis Kleine huizen op wielen te huur lichtmetalen stalen frame
| Hoofdstructuur: | Vinylbevloering |
|---|---|
| daktegel: | 0,5 mm kleurbondblad |
| 30000N: | 2 bedden |
Australië Standard Best China Prefab Mini House On Wheels Klaar om te verzenden
| Hoofdstructuur: | Vinylbevloering |
|---|---|
| Plafondpaneel: | 10 mm geïntegreerd wandpaneel |
| Achsel en wiel: | Alle assen zijn voorzien van elektrische remmen. |
Magic Tiny House On Wheels Prijs Geprefabriceerde huizen Staalgebouw Australië Standard
| Hoofdstructuur: | Vinylbevloering |
|---|---|
| Plafondpaneel: | 10 mm geïntegreerd wandpaneel |
| Achsel en wiel: | Alle assen zijn voorzien van elektrische remmen. |
Het geprefabriceerde Mini House Modular Prefabricated Light-Uiterst kleine Huis van de Staalstructuur op Wielen
| Stijl: | Modern |
|---|---|
| Elektrisch: | 110/220V/240V |
| Vloeren: | Lamineren |
Prefab luxe lichte meter Tiny House-ORLANDO Australië Amerikaanse standaard
| Structuur: | Licht maatstaal |
|---|---|
| Exretiormuur: | WPC-bord |
| Binnenmuur: | PVC Plaat |
Voorgefabriceerd Huis US Standard Goedkoop Twee verdiepingen Klein Huis Op Wielen
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
|---|---|
| Plafondpaneel: | 10 mm geïntegreerd wandpaneel |
| Achsel en wiel: | Alle assen zijn voorzien van elektrische remmen. |
Modulair geprefabriceerd huisje op wielen
| Binnenwandpaneel: | WPC-hout |
|---|---|
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
| Buitendeur: | ) Dubbelglas Alum.Deur |
Aanpasbaar modulair geprefabriceerd klein huis op wielen
| Hoogte: | <4m |
|---|---|
| Structuur: | Lichtgewicht stalen framesysteem |
| Haven: | Shanghai Qingdao Tanjiang |
Voorgefabriceerd modulair huis met licht staal frame Tiny House Kit Home
| Keuken: | Amerikaanse standaardkeuken |
|---|---|
| Hoogte: | 4M |
| Dakbedekking: | Colorbond dakplaat, asfalt dakspanen, keramische tegels |

