Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
Van het de Huizen Dubbel Dek Losgemaakt Prefab Licht Staal van het tuinterras Groen Prefab het Kaderhuis
| gebruik: | Huis, Hotle, Villa, Bureau |
|---|---|
| Kleur: | Gemaakte klant |
| Materrial: | sandwichpaneel, licht staalkader, Houten plastic plaat |
Lichte stalen frame geprefabriceerde eengezinswoningen Vinnige montage Tijdbesparende woningen
| Trefwoorden: | gepaneeliseerde huizen |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Lichte stalen raamhuis Prefabricated Multi-family huizen voor onroerend goed ontwikkelen
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Aardbevingsbestendig Twee verdiepingen Eén gezin Lichte stalen frame Vervaardigde prefab villa
| Type: | Aanpasbaar, geprefabriceerd, licht stalen frame |
|---|---|
| materiaal: | licht stalen frame, sandwichpaneel, |
| Dak: | EPS-sandwichpaneel, PVC-tapijt, Houten |
Goedkope prefab huis keramische tegels vloer herbruikbare landelijke stijl licht staal villa
| Technologie: | op maat gemaakte paneelwoningen |
|---|---|
| gebruik: | Villa, Huis, Bureau, Hotel, Carport |
| materiaal: | Staal, sandwichpaneel, Q235, diverse keuze, gelast H-profielstaal |
Voorgefabriceerd Huis Set Koud gevormd Stalen Voorgefabriceerd Huis Snel Geassembleerd Huis
| Type: | Betaalbare woningbouw, toepassingen voor utiliteitsbouw |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
AS Lichte staal geprefabriceerd huis Appartement gebouwd volgens de Amerikaanse standaard
| Naam: | Geprefabriceerde huizen |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Voorgefabriceerde lichte stalen woningen: Aardbevingsvaste woningbouw van stalen woningen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Australië Standard betaalbare prefab huis staal structuur villa Sintgle familiehuis
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Creatief ontwerp voor twee slaapkamers.
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |

