Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
Luxe Vakantiehuis | Modulaire Woning & Prefab Houten Blokhut Tuinhuis
| Deuren en ramen: | Op maat gemaakt |
|---|---|
| Buitendeur: | MDF Pocket/Sliding/Casement Door |
| Belangrijkste materiaal: | Licht stalen frame |
Modulaire prefab huis licht staal frame camping hut met hoogwaardige bouwmaterialen
| Materiaal: | Hoogwaardig hout |
|---|---|
| Raamtype: | Grote panoramische ramen |
| Elektrische kabels: | Inbegrepen |
Prefab licht staal frame flat pack tuin studio hotel unit kantoor kit hut te koop
| Gebruikt: | Leven voor Fravel |
|---|---|
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
| Vloeren: | houten of bamboe vloeren |
Moderne Design Prefab Licht Stalen Huis Villa Voor Vakantie Stalen Huis Kits Resort Hotel Maatwerk Huis
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
L
| gebruik: | Hotel, huis, kiosk, stand, kantoor, winkel, villa, workshop, plant |
|---|---|
| Ontwerp: | Klantontwerp beschikbaar |
| Kleur: | Bijna elke houten kleur |
Hoge Kwaliteit Mini Hotel Prefab Huis Bungalow Met Licht Stalen Frame AS/NS Ontwerp
| Dakbedekking: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
Lichtmetalen Stalen Frame Prefab Huis Oma Flat Tuinstudio's
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Dakbedekking: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
Kleine Huis Kit Mobiele Lichte Stalen Woning Tuinstudio Prefab 20m² Grootte
| Maat: | 20m² |
|---|---|
| sleutelhout: | houten huiskit |
| Gebruik: | vakantie/vakantieoord/kantoor |
Modern Light Steel Prefab Small Garden Studio Resort House Hotel Cabin Hotel Unit
| raam: | Aluminium venster |
|---|---|
| Dakbedekking: | kleurgebonden vel |
| Gebruik: | Vakantie/resort |
Prefab Houten Dome Huis: Een Cool Cabin Tree Dome Huis Voor Airbnb
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |

