Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
Draagbare prefab mobiele woningen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Voorgefabriceerde bungalow met lichtmetalen staalframe
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Van het het Huis Lichte Metaal van het keramische tegel Prefabhuis Mobiele Kaders 3450mm
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | Normale dampscherm |
| Hoek lijn: | 50mm PVC Conisch/gips conisch |
Van het de Stijl Prefab Lichte Staal van Europa het Kadersta-caravan in de EU-Norm
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Europese Standaard Opvouwbare Huis Geprefabriceerd Huis Oma Flat Modulaire Huizen om in te wonen
| Muur: | geïntegreerd wandpaneel |
|---|---|
| Dakbedekking: | Kleurbond |
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
Fabrieksprijs Lichte staal frame ADU.
| Wandframe: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Vloersysteem: | Onder begane grond |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Fabrieksprijs Moderne Prefab Mobiele Huizen | Licht Stalen Frame ADU Oma Flat
| Wandframe: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Binnenmuurafwerking: | geïntegreerd wandpaneel |
AS/US Lichtstalen Frame Prefab Mobiele Huizen Huis Kits Gepaneelde Huis Kits
| Stalen frame: | Wandframe, dakspant, ondervloersysteem (indien aanwezig) |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
AS US Standaard G550 Lichtmetalen Stalen Frame Prefab Mobiele Woning Oma Flat ADU Draagbare Woning
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | Normale dampbarrière |
| Hoeklijn: | 50 mm PVC Conic/Gypsum Conic |
Licht stalen frame Verwaardigen Milieuvriendelijke Prefab stacaravans Snel monteren
| Wandframe: | AZ150 G550 licht staal 0.75mm |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Vloer systeem: | Onder de begane grond (indien aanwezig) |

