Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
Prefabricated Cabins Lodges Met Hot Tubs Lichte staal Framing Prachtig Houten Huis Resort Bunglalow
| Gebruik: | Hotel |
|---|---|
| Hoofdstructuur: | Lichte stalen stalen stalen |
| Dakafwerking: | Glav.alu. golfplaten |
Het prefab Lichte Staal van de Hoteleenheid plaatst een Kader Uiterst kleine de Bouwkitset Huizen Nz uit elkaar
| Lichte stalen structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Isolatie binnen stalen frame: | R3.5 Glaswol*100mm |
| Plafond: | Gipsplaat van 9 mm |
Prefab A Frame House licht staal hotel eenheid klein gebouw houten hutten voor vakantie
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45days |
| Betalingscondities: | D/P, D/A, T/T |
Lichte stalen prefab huis, hotel eenheid, Tiny Home, Dome House, een frame huis
| Stalen frame: | Wandframe, dakspant, ondervloersysteem (indien aanwezig) |
|---|---|
| Buitenmuur: | Ext. wandbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Modulair licht staal Moderne prefab huizen Ronde pre gebouwde huizen Dome hotel eenheid
| Structuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15 mm OSB -bord |
| daktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
Prefabriek Houten Huis Appel Huis Aluminium Schuifdeuren Stalen Frame Prefab Modulaire Woningen
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Modulair Huis Prefab Tuin Studio Met Lichte Staal Frame Kleine hutten Te Verkopen
| Badkamer: | Toilet, Douche, Badkuip (indien aanwezig) |
|---|---|
| Durtain: | Elektrische gordijnen |
| Andere fitting: | toilet, wastafel, douche, keuken, enz |
Op maat gemaakte ruimtecapsule licht staal raam huis gletsjer hotel perfect voor milieuvriendelijke uitjes
| Kader: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Zwaar stalen chassisframe: | Zwaar stalen chassisframe |
| Buitenmuurlat: | Aluminium composiet paneel |
Licht staal frame prefab tuin studio huis kits kostenbesparing kleine hutten voor airbnb
| Maat: | B3,3×L7M |
|---|---|
| Trefwoord: | houten hutten |
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, werkplaats, fabriek |
Prefab A Frame Huis Modulair Huis met Licht Stalen Frame met NZS/AS Standaard
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

