Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ all inclusive overwater bungalows ] bij elkaar passen 13 producten.
Overwater Bungalow Hotel Modulair Huis
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45days |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, D/P, OA |
De geprefabriceerd huis Geprefabriceerde Bungalow van Bali, de Bungalow van Bali Indonesië Overwater, Overwater-Bungalowwen Bali
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Prefab huizen in de Malediven lichtmetalen stalen frame systeem met vezelcement bord bekleding Overwater bungalow
| Externe muur: | vezelcementbord |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm AZ150 aluin. zinkcoating Lichtgewicht stalen frame |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Overwater Bungalow Resort Inn Waterdicht Ventilatie Licht Stalen Frame voor vakantie
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Lichtmetalen stalen frame prefab modulair huis boven water bungalow vakantie resort hotel villa
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
De geprefabriceerde Bungalow van Bali, Vanuatu/de Lichte Bungalowwen van het Systeemthailand Overwater van het Maatstaal Ontwerpende voor Hotel
| Frame materiaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm met AZ150-zinkcoating |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafond materiaal: | MGOboard/Gips board+others |
De nieuwe Bungalow van ontwerp Prefabbali, Overwater-Bungalowwen voor Kust
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Kleine modulaire prefab hotel, overwater bungalow met licht stalen frame Custom House met nieuw ontwerp
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
De lichte van de het Systeemtoevlucht van het Maatstaal Ontwerpende Bungalow van Overwater voor huur
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
De Prefabbungalow van het orkaanbewijs, Overwater-Bungalow Prefabblokhuis
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

