Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ booths garden studios ] bij elkaar passen 26 producten.
Custom houten ontwerp mobiele prefab tuin studio licht staal frame hut
| Belangrijkste materiaal: | Lichte stalen structuur |
|---|---|
| Maat: | bijna geen beperking |
| Ontwerp: | Klantontwerp beschikbaar |
AS / NZS Lgs Framing Prefab Garden Studio Houten Huis Kit Met WPC Wandbekleding
| Grootte: | bijna geen beperking |
|---|---|
| Sleutelwoord: | bouwpakket houten huis |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
Voorgefabriceerd lichtmetalen stalen frame tuin studio huis ISO-standaard
| Grootte: | bijna geen beperking |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
Hoge Kwaliteit Mini Hotel Prefab Huis Bungalow Met Licht Stalen Frame AS/NS Ontwerp
| Dakbedekking: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
Modulaire Moderne Modulaire de Glaswolisolatie van Huizen Hoge Prestaties
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Moderne oma platte dak prefab huis, voorgebouwd huizen brandwerend mobiele huis
| Framemateriaal: | Stalen frame van 0,95 mm met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | R3.5 glaswol |
| Ceiling material: | MGOboard/ Gypsum board+others |
PVC-plafondpaneel Modulaire cabine-eenheid / geprefabriceerd huis met aluminium schuifdeuren
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Prefab Houten Dome Huis: Een Cool Cabin Tree Dome Huis Voor Airbnb
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Modulaire gebouwen Prefab Huis Uitbreidbare container Lichte gauge staal villa
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | MGOboard/Gips board+others |
Van de de Huizen Prefabzolder van Kit Form Steel Frame Prefab Modulair van het Huispvc het Plafondcomité
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |

