Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ contemporary garden studios ] bij elkaar passen 27 producten.
Van de de Huizen Prefabzolder van Kit Form Steel Frame Prefab Modulair van het Huispvc het Plafondcomité
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Australia Standard Design Prefab Tuin Studio Huizen Voor Kleine Huizen Kits Twee verdiepingen van het licht staal Prefab Moderne H
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte stalen frame Modern design Vakantiehuis Prefab Garden Studio Kantoorkabines
| Daken: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Buitenwand: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
Warm te koop Tuin Studio licht staal Prefab huis Luxuyr Oma flat
| Framemateriaal: | Framemateriaal |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Kleine huisontwerp Duurzame retraite Prefab licht staal frame huis Tuin studio
| Structuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Buitenmuur: | Aluminium plastic samengesteld paneel |
| Kleur: | Gebrekblauw 02 |
Op maat gemaakt ontwerp, ISO9001 gecertificeerde prefab houten bungalow, luxe cabinewoning
| Gebruik: | Hotel, huis, kiosk, stand, kantoor, winkel, villa, workshop, plant |
|---|---|
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
| Kleur: | Bijna elke houten kleur |
Standaard het Ontwerp Prefab uiterst klein huis van Australië voor het Werk en Vakantie
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| : | |
| : |

