Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ emergency housing shelter ] bij elkaar passen 39 producten.
Deepblue Temperatuurmeting Desinfectie Handsterilisatie Intelligente anti-epidemie machine
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| sollicitatie: | Temperatuurmeting, desinfectie |
| Belangrijkste materiaal: | Licht staal |
EU/AU Standaard Prefab Mobiele Huizen Goedkope Geprefabriceerde Huizen Mantelzorgwoning
| Buitenmuur: | WPC-bekleding |
|---|---|
| Binnenwandpaneel: | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
| Vloer: | 9mm gelamineerde vloeren |
AU/NZ Standaard Prefabricated Modular Home Light Steel Frame Opvouwbaar Huis Granny Flat
| Framemateriaal: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Vloer: | Laminaat/hout/tegel |
Metalen isolatiehuis mobiele veldhuis in snel monteren witte kleur goedkoop prefab huis
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| gebruik: | kantoor, huis |
| Naam: | Veld ziekenhuis |
Lichte stalen prefab huis Australië Oma flat Vaste bouw Moderne huizen
| Type: | Opvouwbaar huis |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Kleine Fabriek Direct Moderne Prefab Licht Gauge Staal Park Home Modulair Huis Kits
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-bord |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Fabrieksprijs Moderne Prefab Mobiele Huizen | Licht Stalen Frame ADU Oma Flat
| Wandframe: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Binnenmuurafwerking: | geïntegreerd wandpaneel |
Prefabsta-caravan Nieuwe Vervaardigde Huizen voor Omavlakte
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
|---|---|
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
Voorgefabriceerde bungalow met lichtmetalen staalframe
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

