Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ granny flat kits ] bij elkaar passen 349 producten.
Australië Standaard Stalen Frame Prefab Huis Appartement Hotel Gebouwen Goedkope Huizen Kits
| Hoofdstructuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Deur: | stalen beveiligingsdeur/wpc of houten deur |
| Isolatiemateriaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
De lichte Huizen van de Staal Prefabcontainer/prefabriceerden Huisuitrustingen voor het Leven
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Modulair licht staal frame kit huis prefab container huis
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45days |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, D/P, OA |
L
| gebruik: | Hotel, huis, kiosk, stand, kantoor, winkel, villa, workshop, plant |
|---|---|
| Ontwerp: | Klantontwerp beschikbaar |
| Kleur: | Bijna elke houten kleur |
Modulair huis licht staal prefab huis snelle bouw 4 slaapkamer paneelhuis kits
| Structuur: | koudgevormd staal |
|---|---|
| Dak: | Asfaltschindel/colorbond |
| Deur: | Glazen schuifdeur van aluminiumlegering |
Lichte staal frame prefab villa & modulaire huis kits voor Uruguay.
| Framemateriaal: | licht stalen frame huis |
|---|---|
| Externe calding: | 50 mm ALC-paneel/WPC-bord |
| Isolatie: | glaswol EPS |
Prefab Disaster licht staal frame huizen, panelized home kits voor prefab huis villa
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
SOHO Stalen Prefab Huizen, Prefabricage Slaapzaal Kits
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichte staal prefab huis Appartementen, Draagbaar huis Panelen Home kits
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Windbestendig geprefabriceerde bungalow / draagbaar licht stalen framehuis
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

