Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ luxury beach bungalows ] bij elkaar passen 29 producten.
Lichte staal houten huis bungalow / luxe strand bungalows voor Thailand Cook eilanden
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
De vochtbestendige Bungalowwen van het Huisstrand, Vuurvaste Blokhuisbungalow
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
| Vloer: | Laminaat/houten/tegel |
Vuurvaste twee-Verhaal Prefabstrandbungalow, Blauwe de Bungalowwen Houten Bungalow van het Huisstrand
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Bungalowwen van het het Huisstrand van de hitteisolatie de Prefab, Aangepaste Lichte Staalbungalow
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefab Houten Huizen Snel Verzamelen Lichte Stalen Frame Strand Bungalows Met Fictieve
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | WPC-bord |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichte stalen frame houten strand bungalows ∙ Maldiven Hotel met keuken en buiten douche
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Duurzame Houten Strandbungalows: Lichtstalen Frame voor Modern Vakantieplezier
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Licht Staal die Houten Bungalow/Hoge Akoestische het Strandbungalowwen ontwerpen van het Isolatiehuis
| Vloer: | Laminaat/houten/tegel |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Nieuwe de Bungalow van het Ontwerp Vochtbestendige Blokhuis/Saa-de Bungalowwendouchekeuken van het Huisstrand
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Licht prefab stalen huis Goede aardbevingsbestendige prefab metalen gebouwen, strandbungalows
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45days |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |

