Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab granny flat ] bij elkaar passen 396 producten.
Lichte Prefab de Bungalowhuizen van het Staalkader, Bungalowhuis met Groot Venster
| Naam: | Goedkope stalen structuur prefab huizen gemaakt in China |
|---|---|
| Certificering: | ISO9001,CE Certification |
| Muur: | 60 mm EPS-sandwichpaneel |
Prefab licht staal frame huis van hotel eenheid lodges met holiday inn newton modulair huis
| Verlichting: | Facultatief |
|---|---|
| Materiaal: | HOUT |
| Naam van het product: | Prefabtuinstudio |
Vinnige installatie Prefab licht staal frame structuur Australië Standard Granny Flats
| Type: | cabinekits met panelen |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Prefab huizen met licht stalen frame / Orkaanbestendige prefab woning, mantelzorgwoning
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/vezelcement |
"Module lichtstaal frame prefab huis - Travel Hotel & Camping Cabin Kit voor buitenleven
| Gebruik: | Hotel |
|---|---|
| Materiaal: | Framemateriaal |
| Venster: | Glas |
Prefab tuin studio licht staal frame modulair huis huis voor airbnb
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Krijg licht staal raam huis met prefab huis kits met WPC wand bekleding Custom huis met nieuw ontwerp
| Buitenmuur: | pvc-raad/wpc raad/vezelcement het calding |
|---|---|
| Interne muur: | 12mm MGO van gipsraad/12mm raad |
| Plafond: | gipsraad/MGO raad |
Prefab licht staal frame flat pack tuin studio hotel unit kantoor kit hut te koop
| Gebruikt: | Leven voor Fravel |
|---|---|
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
| Vloeren: | houten of bamboe vloeren |
Luxe Prefab Huizen Moderne Prefab Woning Kits Licht Stalen Frame Dubai Huis
| Naam: | Dubai-huis |
|---|---|
| Dak: | Asfalt Dakbedekking Shingle Tegel |
| Buitenmuur: | R3.5 Glaswol*100mm |
Prefab Kit Huis Met Staalstructuur Prefab Villa Vreugdelijk Huis Met PVC Plafondpaneel
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |

