Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab log homes ] bij elkaar passen 34 producten.
Lichte stalen frame vouwbare kleine modulaire prefab mobiele huizen voor oma flat/ADU
| Kleur: | Gemaakte klant |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
De lichte Leefbare Prefabsta-caravan van het Staalkader/Groene Douanesta-caravan voor Familie
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichtstalen prefab mobiele huizen Klein huis Eenvoudige en snelle installatie Opvouwbaar huis ADU
| Frame mterial: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Prefabsta-caravan met Gelamineerde Vloer/Colorbond-Dakwerk/pvc-Muurbekleding
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| gevelbekleding: | Colorbond+MGO-plaat/gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwich |
Lichte Ontwerpende het Systeem Vochtbestendige Moderne Prefabsta-caravan van het Maatstaal
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichtstalen frame milieuvriendelijke prefab mobiele woningen Snel te monteren mantelzorgwoning
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Lichte Prefab de Bungalowhuizen van het Staalkader, Bungalowhuis met Groot Venster
| Naam: | Goedkope stalen structuur prefab huizen gemaakt in China |
|---|---|
| Certificering: | ISO9001,CE Certification |
| Muur: | 60 mm EPS-sandwichpaneel |
Australië-standaard Europa-standaard Lichte staalstructuur Mobiele huizen / Kleine opvouwbare prefab huis Custom House
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Kleine Fabriek Direct Moderne Prefab Licht Gauge Staal Park Home Modulair Huis Kits
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-bord |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Australië Opvouwbare Mobiele Huizen, Villa-stijl Prefab Huizen met één verdieping, mantelzorgwoning
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |

