Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefabricated mobile homes ] bij elkaar passen 450 producten.
De witte Vriendschappelijke Geprefabriceerde Sta-caravan van Eco/de Lichte Sta-caravan van het Staallogboek
| Hoofdstructuur: | Licht Maatstaal |
|---|---|
| Muurbekleding: | Colorbond+MGO raad/gipsraad |
| Isolatiemateriaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU-sandwich |
Draagbare prefab mobiele woningen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichtstalen frame milieuvriendelijke prefab mobiele woningen Snel te monteren mantelzorgwoning
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Kleine woning met 2 slaapkamers en patio Prefab Mobile Home Kleine woningen klaar voor verzending
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Prefab Wit Modulair Klein de Vakantiehuis van het Sta-caravangeprefabriceerde huis
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwich |
| Dak: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfaltdakspaan |
Op maat gemaakte mobiele woning in Europese stijl met licht stalen frame | Colorbond dak, vochtbestendig, houten gevelbekleding
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Dak: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfaltdakspaan |
| Vloeren: | laminaat vloeren/houten/PVC tapijt |
Lichtstalen frame drievoudige brede stacaravans, Gemakkelijk te demonteren mobiele modulaire woningen ADU
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC paneel/WPC plaat/vezelcement Isolatie glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| vloer: | Laminaat/houten/tegel |
Van het de Stijl Prefab Lichte Staal van Europa het Kadersta-caravan in de EU-Norm
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte Ontwerpende het Systeem Vochtbestendige Moderne Prefabsta-caravan van het Maatstaal
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichte stalen frame vouwbare kleine modulaire prefab mobiele huizen voor oma flat/ADU
| Kleur: | Gemaakte klant |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |

