Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ small modern prefab homes ] bij elkaar passen 114 producten.
As/Nzs Standard Design Tiny Home Prefab A Frame Homes Voor kleine huiskits
| Naam: | dageraad |
|---|---|
| Model: | Een 11 |
| Grootte: | 7010 × 9754 mm |
Topverkopende moderne plafond prefab huis ∙ ∙ Staal frame prefab villa huis kits
| Name: | Arezzo House |
|---|---|
| Structure: | Light Steel Frame |
| Exterior Wall Color: | options |
Licht staal frame prefab tuin studio huis kits kostenbesparing kleine hutten voor airbnb
| Maat: | B3,3×L7M |
|---|---|
| Trefwoord: | houten hutten |
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, werkplaats, fabriek |
Alu.Casement Deur Laminaatvloer Tiny Living Home Solutions Modulaire Woning
| Electrical: | 110/220V/240v |
|---|---|
| Cooling: | Air Conditioning Optional |
| Windows: | Double glazing Alum.Door |
Moderne prefab huiskits
| Frame mterial: | 0,95 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Dakbedekking: | Asfalt grind |
| Plafond: | 12 mm MGO-bord |
Au/USA Standard Lichte staal Framing Prefab Huis Houten Huis Resort Bunglalow
| Locatie van het project: Zuid-Korea: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Voorgefabriceerd modulair huis met licht staal frame Tiny House Kit Home
| Keuken: | Amerikaanse standaardkeuken |
|---|---|
| Hoogte: | 4M |
| Dakbedekking: | Colorbond dakplaat, asfalt dakspanen, keramische tegels |
Ontdek betaalbaar en duurzaam wonen met kleine huizen te koop vanaf $ 20K
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Levering vermogen: | 12000houses/year |
Het geprefabriceerde Mini House Modular Prefabricated Light-Uiterst kleine Huis van de Staalstructuur op Wielen
| Stijl: | Modern |
|---|---|
| Elektrisch: | 110/220V/240V |
| Vloeren: | Lamineren |
Revolutioneer uw reis ervaring met Cider Box Prefab Miniature House On Wheels te koop
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenmuurbekleding: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
| Badkamer: | Douche, toilet. |

