Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel building houses ] bij elkaar passen 1083 producten.
Goedkope AS4600 lichtmetalen modulaire huizen met staalframe voor een moderne villa
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Residentiële lichtmetalen staalframe: moderne geprefabriceerde oplossingen met een lange levensduur
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Hoogwaardige prefab huizen: aardbevingsbestendige stalen huizen en windbestendige strandvilla's
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Aardbevingsbestendige geprefabriceerde stalen huizen: windbestendige geprefabriceerde strandvilla's te koop
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Externe bekleding: | 100 of 50 mm ALC-paneel / wpc-bord / fbe-cement |
| Isolatie: | glaswol EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Op maat gemaakte ruimtecapsule licht staal raam huis gletsjer hotel perfect voor milieuvriendelijke uitjes
| Kader: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Zwaar stalen chassisframe: | Zwaar stalen chassisframe |
| Buitenmuurlat: | Aluminium composiet paneel |
Prefab licht staal frame huis van hotel eenheid lodges met holiday inn newton modulair huis
| Verlichting: | Facultatief |
|---|---|
| Materiaal: | HOUT |
| Naam van het product: | Prefabtuinstudio |
Modulair huis licht staal prefab huis snelle bouw 4 slaapkamer paneelhuis kits
| Structuur: | koudgevormd staal |
|---|---|
| Dak: | Asfaltschindel/colorbond |
| Deur: | Glazen schuifdeur van aluminiumlegering |
Licht van het het Huisaisi Standaardstaal van het Staal Prefabstaal van het Kaderhuizen de Aardbevingsbewijs
| Materiaal: | Sandwichpaneel, staal |
|---|---|
| Gebruik: | Huis |
| kleur: | Optioneel |
Goedkoop Australië Standard licht staal prefab huis bouwen luxe villa prefab huis
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Gipsplaat+overig |
Van het Staal het Prefabhuizen van het waterbewijs Huis van het het Staalkader Prefab Lichte voor het Leven
| Name: | Firenze House |
|---|---|
| Structuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |

