Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
Prefabricated House Luxury Mansion met AS/US lichtstaal villa panelen huis kits
| Prefabhuizen: | Luxe villa met 3 slaapkamers |
|---|---|
| Ramen en deur: | Dubbel glas aluin. Schuiframen |
| Buitenmuur: | R3.5 Glaswol*100mm |
Modulair mobiel huis Kleine huis op wielen met geprefabriceerde staalstructuur 2350*8000mm
| Wandbekleding: | Metalen bekleding met staande naad |
|---|---|
| Naam: | 2501t 02 Queensland |
| Maat: | 2350*8000 mm |
Moderne modulaire huizen met licht staal frame prefab vouwbare huizen oma flat
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Voorgefabriceerde bungalowwoningen van licht staal
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wandmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichte staalframe geprefabriceerde huizen ️ modulaire bungalows, opvouwbare huizen, grootmoederwoningen en ADU's
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Goedkope lichtmetalen staal waterdicht romantisch bungalow gemakkelijk te installeren hotel hut
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Klein modulair geprefabriceerd hotel & overwater bungalow
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Prefab Houten Overwater Bungalow Light Steel Frame Modular Cabin For Resort & Hotel
| Naam: | Apple Cabin |
|---|---|
| Andere fitting: | toilet, wastafel, douche, keuken, enz |
| Buitenmuur: | ALC-paneel/WPC-bord/vezelcement |
De het lichte Hotel van de de Bundel Prefabbank van het Staaldak/Bungalow van het Strandoverwater van de Eilandtoevlucht
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Prefabwoningen gebouwd volgens Australische normen – Maatwerk prefab woningen & prefab woningen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

