Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
Lichte staalframe Prefab huizen Klappend systeem huizen Moderne ontwerpen Voor hotel eenheden
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| daktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
| Fascia -bord: | Stalen fascia -bord |
Residential Villa Prefab Steel House Lichte staal structuur systeem Modulair huis Australië Standard
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Prefab appartementsgebouwen van 2 verdiepingen in Groot-Brittannië | Lichte stalen framebehuizing
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Dak: | Stalen fascia -bord |
| Buitenmuurlat: | 22 mm batten |
Australië Standaard lichtstaal frame Prefab appartementengebouwen Prefab Contemporary Modular Build
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Lichte staal frame structuur Prefab SOHO slaapkamer appartementen
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| Raam: | Aluminium raam |
NS/US Standard Prefabricated Steel House Light Steel Frame Verhuisbaar appartement Custom House Met nieuw ontwerp
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Buitenmuur: | WPC-bekleding, normale dampscherm, glaswol R2.5 |
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Lichtmetalen stalen kaders Prefab Hotel Meerdere gezinswoningen Twee verdiepingen Vinnige assemblagewoningen
| Dakgoot Met Downpipe: | Alu. Dakgoot Met Downpipe |
|---|---|
| Extra isolatielaag - buitenmuur: | 50 mm XPS |
| Plafond: | 9mm het Gipsraad van het Water‐ bewijs |
Lichte staalframe Prefabricated Apartment Building Vinnige bouw Huizen te huur
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Australische standaard prefab stalen villa's met gecertificeerde ramen en beveiligingsdeuren
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Twee verdiepingen tellend prefab huis met grote ramen.
| Plafond: | 12 mm gipsbord |
|---|---|
| Deur: | Australisch standaard aluin. Schuifdeur |
| Vloer: | 15 mm technische vloer - droge ruimte |

