Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular apartment buildings ] bij elkaar passen 257 producten.
AS/NS Lichtstalen Constructie, Geprefabriceerde Bungalowwoningen, Modulaire Villa's
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Prefab tuin studio licht staal frame modulair huis huis voor airbnb
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Luxe modulaire huizen: Prefab tuin studio's uitbreidbare dekken voor Airbnb
| Basis isolatie: | Glaswol R2.5 |
|---|---|
| Deck: | 1.5m |
| Buitenmuurbekleding: | 8 mm James Hardie gevelbekleding |
Lichtmetalen stalen kaders Prefab Hotel Meerdere gezinswoningen Twee verdiepingen Vinnige assemblagewoningen
| Dakgoot Met Downpipe: | Alu. Dakgoot Met Downpipe |
|---|---|
| Extra isolatielaag - buitenmuur: | 50 mm XPS |
| Plafond: | 9mm het Gipsraad van het Water‐ bewijs |
Opvouwbaar Containerhuis Klein bungalow Huizen met licht staal frame Opvouwbaar huis Modulair huis
| Gebruik: | Huis, Hotel, Bureau |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel |
| Kleur: | Op maat |
Hoge efficiëntie licht kaliber staal frame modulair huis prefab huizen Custom Kit Home
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Dubbele garage bungalow modulaire huizen sneeuwbestendige, licht staal frame, prefab wall panels
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
AS/NZS Luxe geprefabriceerde modulaire huizen van lichtmetalen staal te koop
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 |
| Badkamer: | 5 |
Modulair Huis Prefab Tuin Studio Met Lichte Staal Frame Kleine hutten Te Verkopen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefab Huis Luxe Caibn Met Licht Staal Frame Modulair Huis Voor Airbnb
| Plafond: | Op maat gemaakt |
|---|---|
| Materiaal: | Hoogwaardig hout |
| Verlichting: | LED |

