Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular apartment buildings ] bij elkaar passen 261 producten.
Prefab Huis Gemakkelijk Samengesteld Huis Lichte staal Framing modulair huis Houten Huis Resort Bunglalow
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 DAGEN |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Snel bouwen van geprefabriceerde huizen Modulaire huizen met licht licht gauge stalen frame
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
High-end Luxe Eengeborene Modulair Huis Prefabricated Huis Woonappartement
| Type: | Een eenmanshuis |
|---|---|
| Slaapkamer: | 5 slaapkamer |
| Stijl: | Amerikaanse stijl |
Moderne Luxe Container Prefab Casa Modulaire Prefab Huis Voor Villa Of Appartement Te Koop
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 4 Bedroom |
| Stye: | modern |
Prefab Modulaire USA Standaard Aangepast Luxe Huis voor Gezinnen Lichtmetalen Stalen Huis op Maat
| Buitenmuur: | 100/50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcem |
|---|---|
| Andere fitting: | toilet, wastafel, douche, keuken, enz |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
Lichte staalframe prefab cabine in China Een modulaire snel assemblage cabine AS/NZS
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Levering vermogen: | 12000houses/year |
AS/US Lichte staalframestructuur Voorafgebouwde villa Energiebesparende Moderne modulaire huizen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Voorgefabriceerde stalen huizen Voorgefabriceerde modulaire huiskits AS/NZS Lichte staalframe
| Venster: | Pvc-schuifraam |
|---|---|
| De deur: | Stalen deur, deur van aluminiumlegering |
| Structuur: | Gegalvaniseerd Staalkader |
Modulaire geprefabriceerde lichtstaalconstructie Kleintje huis op wielen
| Lichte stalen structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Dak Truss |
|---|---|
| buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-paneel |
| Binnenwandpaneel: | Gegalvaniseerd staal en PU-sandwich gedecoreerd paneel |
Prefab Houten Overwater Bungalow Light Steel Frame Modular Cabin For Resort & Hotel
| Naam: | Apple Cabin |
|---|---|
| Andere fitting: | toilet, wastafel, douche, keuken, enz |
| Buitenmuur: | ALC-paneel/WPC-bord/vezelcement |

