Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ pre manufactured homes ] bij elkaar passen 218 producten.
Staal Ontwerpend Geprefabriceerd huis/Gemakkelijk om Huis met Aluminiumschuifdeuren te assembleren
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | ICC EN-1090,CE, AS/NZS, UL-standaardlicht of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Van het het Staalkader van het Eco Prefabhuis Prefab de Huizen Lichtgewicht Moderne Modulaire Huizen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichte stalen frame Modern design Vakantiehuis Prefab Garden Studio Kantoorkabines
| Daken: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Buitenwand: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
Energiebesparende betaalbare prefab modulaire huispakket staalstructuur villa prefab villa's
| Materiaal: | Licht staal |
|---|---|
| De deur: | Stalen veiligheidsdeur |
| Venster: | Aluminium venster |
Pre Vervaardigd van de Wpcbekleding Uitrustingen van het het Bewijs de Moderne Prefabhuis van de Huizencycloon
| Frame Material: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
De lichte van de het Metaalveiligheid van het Staalkader van het de Deurstaal van het het Kaderhuis Prefabvilla
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
EU/AU Standaard Prefab Mobiele Huizen Goedkope Geprefabriceerde Huizen Mantelzorgwoning
| Buitenmuur: | WPC-bekleding |
|---|---|
| Binnenwandpaneel: | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
| Vloer: | 9mm gelamineerde vloeren |
Kant-en-klare modulaire stapelbedwoning te koop Granny Flat Prefab huis Mobiele woning
| ram materiaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Plafond materiaal: | MGO board/Gips board+others |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Prefabricated Construction Building Huis Kit Met Lichte Staal Frame Huis Drie of Vier Slaapkamers Villa
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Hoogwaardige villa Houten huis Luxe AS/NZS Prefabricated Light Steel Frame Houses
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wandmateriaal: | Alc-paneel / vezelcementbekleding + MGO-plaat / gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

