Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ pre manufactured homes ] bij elkaar passen 225 producten.
De Structuur Prefabhuizen van het knappe/het Leven Comfortabele Prefabvilla Lichte Staal
| De deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur. |
|---|---|
| Venster: | aluminiumlegering/PVC. |
| Vloer: | Laminat/hout/tegel |
Klaargemaakt prefab huis. 4 slaapkamers modulaire huizen. Draagbare en makkelijke installatie.
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
Luxe prefab villa. Stalen huizen. Lichte stalen raam.
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | MGOboard/Gips board+others |
De de lichte Uiterst kleine Huizen van de Staalaanhangwagen/Eenheid van het Cabinehotel/Modulair Huis op Wielen
| Structure: | Light steel frame |
|---|---|
| Roofing: | Colorbond |
| Exterior wall: | PU sandwich Metal panel |
De lichte van het de Aanhangwagenhuis van Eco van het Staalkader Prefab Modulaire Uiterst kleine Modulaire Geprefabriceerde Huizen
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Dakbedekking: | Kleurbond |
| Buitenmuur: | PU Sandwich Metal Panel |
Luxe prefab huis villa prefab stalen huis kostenbesparing panelen huiskits
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichtstalen Frame ADU Huizen Modulaire Woning Mantelzorgwoning Eén Verdieping Eengezinswoning Te Huur
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwich |
| Dak: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfaltdakspaan |
Moderne Design Prefab Licht Stalen Huis Villa Voor Vakantie Stalen Huis Kits Resort Hotel Maatwerk Huis
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Teel Structure Prefabricated Home. Tifoonbestendige lichtmatige stalen raamwoning.
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Prefabricated Houses With Light Steel Frame AS/NZS, High Insulation Steel Structure Prefab Moderne villa
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

