Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ pre manufactured homes ] bij elkaar passen 218 producten.
Europese kwaliteit 2 verdiepingen luxe prefab lichtgewicht stalen raamwoningen modulair huis
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichtmetalen Stalen Frame Prefab Villa Woning Snelle Eengezinswoning Appartement
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichte staal frame prefab villa & modulaire huis kits voor Uruguay.
| Framemateriaal: | licht stalen frame huis |
|---|---|
| Externe calding: | 50 mm ALC-paneel/WPC-bord |
| Isolatie: | glaswol EPS |
Het beweegbare Modulaire Prefabhuis van Eco van Containerhuizen, Hydroponic de Landbouwstaal de bouwhuizen
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
EU geprefabriceerd licht staal frame modulair huis villa huis met grote ramen
| Gebruik: | Huis |
|---|---|
| Kleur: | Gemaakte klant |
| Materiaal: | Licht stalen frame |
Voorgefabriceerde villa in Europese stijl van licht staal / voorgefabriceerd gebouw met meerdere verdiepingen
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Van de de Structuur Prefabvilla van het luxe Lichte Staal van de het Aluminiumlegering het Venster Moderne Modulaire Huizen
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| De deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur. |
AS4600 lichtmatig stalen frame prefab modulaire hut hotel eenheid houten bungalow prefab huis
| Isolatie: | Glaswol |
|---|---|
| Stichting: | stalen onderstel |
| Windows: | dubbele glaswol |
Australië Standard betaalbare prefab huis staal structuur villa Sintgle familiehuis
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Twee verdiepingen modulaire huizen prefab villa stalen frame huis met mooie decoratie
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

