Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
De ultra moderne prefabhuizen van uitstekende kwaliteit in lichte het kaderhuis van het maatstaal de bouwuitrustingen
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm dakspant |
|---|---|
| Dakpan: | Asfalt Dakbedekking Shingle Tegel |
| Buitenmuurlat: | 22 mm lat |
Gemakkelijk vervoer Snelle montage Ingerichte prefab modulaire woning Oma flat/ADU
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/P, D/A, L/C |
Moderne stadswoningen lichtmetalen stalen kaders voor prefab modulaire huizen AS/NZS
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 DAGEN |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/US Prefab Huizen Moderne lichtmetalen stalen villa Metalen frame Eengezinswoningen
| Locatie van het project: Zuid-Korea: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Standaard het Ontwerp Prefab uiterst klein huis van Australië voor het Werk en Vakantie
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| : | |
| : |
Luxe prefab villa 2 verdiepingen staal frame modulair huis US / AU / EU standaard prefab huis kits
| Type: | Een eenmansgezin |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Luxe prefab villa 2 verdiepingen staal frame modulair huis met 4 slaapkamers standaard prefab huis kits
| type: | Een eenmanshuis |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Garage: | 2 |
American Style 1-2 Story Prefab Single Family Home Aanpasbaar Modulair Ontwerp Luxe Villa
| Type: | Een eenmanshuis |
|---|---|
| Slaapkamer: | 5 slaapkamer |
| Garage: | 2 |
Lichtgewicht stalen frame prefab huizen Hawaï vakantiehuisjes voor resort hotel
| Framemateriaal: | Stalen frame |
|---|---|
| Buitenmuur: | EPS sandwichpaneel |
| Isolatie materiaal: | EPS sandwichpaneel |
De dubbele Verdiepingsvilla/prefabriceerde/Licht Maatstaal/Koude - Gevormd Staal
| Structuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Dak: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
| Buitenmuur: | 15mm CFC Blad (Hoogte - dichtheid) |

