Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Voorgebouwd kleine huis op wielen mobiele trailer huis voor reizen
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Australië standaard geprefabriceerde mobieleTiny huis op wielen trailer hut voor tuin airbinb
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Stijlvol ontworpen Innovatief 2 slaapkamers Klein huis op wielen Mobiele Vtiny hutten
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Duurzame Houten Strandbungalows: Lichtstalen Frame voor Modern Vakantieplezier
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Voorgefabriceerde villa in Europese stijl van licht staal / voorgefabriceerd gebouw met meerdere verdiepingen
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Seismische van het Huisuitrustingen van de Weerstandsisolatie Kleine Modulaire het Geprefabriceerde huisuitrustingen
| Kleur: | Gemaakte douane |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | MGO board/12 mm Gipsraad |
| Frame materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis met de Elektroglaswol van 110/220V/240v en Pu-Bekledingsisolatie
| Maat: | 2.35*7.8m |
|---|---|
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
| Verwarming: | Elektrisch |
Modulair geprefabriceerd huisje op wielen
| Binnenlands muurpaneel: | WPC-hout |
|---|---|
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
| Buitendeur: | ) Dubbelglas Alum.Deur |
1 slaapkamer 1 badkamer 1 keuken 1 woonkamer Prefabricated house Container gebouwd op een trailer met staande naad metalen bekleding
| grootte: | 2.35*8m |
|---|---|
| Omvatten: | 1 slaapkamer 1 baht 1 keuken 1 woonkamer |
| Naam: | Zuid-Afrika |
De vochtbestendige Bungalowwen van het Huisstrand, Vuurvaste Blokhuisbungalow
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
| Vloer: | Laminaat/houten/tegel |

