Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
SOHO Stalen Prefab Huizen, Prefabricage Slaapzaal Kits
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Architect ontworpen prefab modulaire huizen / licht staal breed modulair tabernakel park huis
| Frame materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefab Constructie Vochtbestendige Constructie Stalen Frame Modulaire Home Building Kits In Australië Standard
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Tropische vochtventilatie Overwater bungalow / modulaire bungalowhuizen
| Framemateriaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
ICC EN-1090 licht staal geprefabriceerde 2 verdiepingen luxe villahuizen met wastafel, douche
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
2 verdiepingen moderne staalconstructie prefab villa huis kits
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Australische normen Prefab Villa Aanpasbare stalen huiskitten Modulaire stalen huiskitten
| auto: | 2 Garage |
|---|---|
| bed: | 4 slaapkamers |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Mobiele modulaire prefab kleine huis op wielen met volledig meubilair te koop
| Naam: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Maat: | 2350*8000 mm |
| Type: | Uiterst klein huis op wielen |
Het Flatgebouw van het staalkader/Tyfoonweerstand Geprefabriceerde Flat
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenmuur: | Colorbond gevelbekleding l/WPC plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
De geprefabriceerde Bungalow van Bali, Vanuatu/de Lichte Bungalowwen van het Systeemthailand Overwater van het Maatstaal Ontwerpende voor Hotel
| Frame materiaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm met AZ150-zinkcoating |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafond materiaal: | MGOboard/Gips board+others |

