Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Lichte van de de Omavlakten geschilderde houten deur van het Staalkader Australische de glaswolisolatie
| Vloer: | Techniekbevloering |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Goedkope Prefab Draagbare Modulaire Snel van de Noodsituatieschuilplaats assembleert Vouwbaar Huis, Mobiel huis
| Framemateriaal: | Stalen frame |
|---|---|
| Buitenwand: | eps sandwichpaneel |
| Isolatiemateriaal: | eps sandwichpaneel |
Heerlijk ingericht vakantiehuis, geintegreerde prefab huizen staal dragers en balken
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Bergbeklimmer Uiterst klein Huis met Dakdek de beste uiterst kleine huizen airbnb in het lichte ontwerpende systeem van het maatstaal
| Structuur: | Lichtgewicht stalen framesysteem |
|---|---|
| Vloeren: | HDF-vloeren |
| Binnenvoering: | Vooraf afgewerkte voeringplaat van 8 mm |
Studio van de het Ontwerp Prefabtuin van Australië de Standaard voor het Werk en Vakantie
| Size: | W4.2×L7.3 |
|---|---|
| Color: | wooden |
| Material: | Frame mterial |
Revolutioneer uw reis ervaring met Cider Box Prefab Miniature House On Wheels te koop
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenmuurbekleding: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
| Badkamer: | Douche, toilet. |
Aanpasbare goedkope kleine huizen op wielen met lichtmetalen stalen frame modulair huis Australië standaard
| Hoofdstructuur: | Vinylbevloering |
|---|---|
| Dakwerktegel: | 0,5 mm colorbond-vel |
| Bedruimte: | 3 |
Modulair geprefabriceerd huis Kleine huizen op wielen te huur lichtmetalen stalen frame
| Hoofdstructuur: | Vinylbevloering |
|---|---|
| Dakwerktegel: | 0,5 mm colorbond-vel |
| Bedruimte: | 3 |
US / AS Modulair Prefab Miniatuur Huis Op Wielen Met Badkamer
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |
Energie - besparing Geprefabriceerde de Omavlakten van Australië/Huis voor Vakantie het Leven
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
|---|---|
| Mterial kader: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

