Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Moderne prefab huizen: modulaire containerhuizen en luxe kleine huizen op wielen
| Merk: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Queensland 2524t |
| Maat: | 2350*8000 mm |
Moderne prefab kleine woning & Container huis Fabrikanten Modulaire woning
| Naam: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Maat: | 2350*8000 mm |
| Type: | Uiterst klein huis op wielen |
Teel Structure Prefabricated Home. Tifoonbestendige lichtmatige stalen raamwoning.
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Staalconstructie Arbeid Prefabricated Apartment Buildings / Manufactured Modular Homes
| Frame mterial: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm met AZ150-zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | ALC-paneel/WPC-bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
De lichte Auto van het de Structuur Vuurvaste Metaal van het Staalkader werpt/de Waterdichte Loodsen van de Autoopslag in de Norm van Australië af
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Vloer: | Laminaat/houten/tegel |
De lichte van de het Systeemtoevlucht van het Maatstaal Ontwerpende Bungalow van Overwater voor huur
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Modulaire luxebungalowwoonplaats, Bungalowhuis met Groot Venster
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Top-rated prefab luxe huis kits: Sterk en stijlvol met lichtmetalen staal
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Muurmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
Voorgefabriceerde kleine huizen te koop Innovatie in klein leven op wielen AS/NZS
| Exretiormuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
|---|---|
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
| Slaapkamer: | 1 bed |
Eengezinswoningen ontwerpt 5 slaapkamers villa prefab
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |

