Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Moderne prefab huiskits
| Frame mterial: | 0,95 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Dakbedekking: | Asfalt grind |
| Plafond: | 12 mm MGO-bord |
Staalconstructie Houten huizen, geprefabriceerde bungalowhuizen Kits
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Economische prefab bungalowwoningen, Moderne prefab woning voor gezinnen
| Hoofdstructuur: | Hoofdstructuur |
|---|---|
| Wandmateriaal: | Alc-paneel / vezelcementbekleding + MGO-plaat / gipsplaat |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Europese op maat gemaakte luxe geprefabriceerde huizen met staalframe geprefabriceerd huis voor bungalowproject
| Materiaal plafond: | MGOboard/Gipsboard+andere |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Vloeren: | 18mm de raad van het vezelcement met van het dampbarrior en bamboe bevloering of houten bevloering, |
Hoogwaardige villa Houten huis Luxe AS/NZS Prefabricated Light Steel Frame Houses
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wandmateriaal: | Alc-paneel / vezelcementbekleding + MGO-plaat / gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Moderne prefab modulaire woning luxe caravan klein huis op wielen verzonden door 40 FR container
| Toepassing: | huis, hotel |
|---|---|
| Vergadering: | Geen installatie nodig |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Lichte stalen moderne prefab woonhuis luxe twee verdiepingen prefab stalen structuur villa huis
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
AS/NZS/USA betaalbare modulaire prefab huizen met lichtmetalen stalen frame modulaire huis kit
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Voorgefabriceerde villa's Voorgefabriceerde stalen villa's Efficiënte woningen
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Luxe orkaanbestendige prefab villa 3 slaapkamers modulair huis
| Cladding Material: | Steel Color Sheets/Sandwich Panels |
|---|---|
| Structure: | Light Steel Frame |
| Exterior Wall Color: | options |

