Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Zonnepanelen Prefab Modulaire Huizen Volledig Afgerond Verhuisbaar Voor kantoor Tuin Studio
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Voorgefabriceerde bungalow met een lichtmetalen staalstructuur
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Moderne oma platte dak prefab huis, voorgebouwd huizen brandwerend mobiele huis
| Framemateriaal: | Stalen frame van 0,95 mm met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | R3.5 glaswol |
| Ceiling material: | MGOboard/ Gypsum board+others |
Kleine Familie Stalen Frame Prefab Bungalow Woningen / Opvouwbare Huis Granny Flat
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
AS / NZS Lgs Framing Prefab Garden Studio Houten Huis Kit Met WPC Wandbekleding
| Grootte: | bijna geen beperking |
|---|---|
| Sleutelwoord: | bouwpakket houten huis |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
US Standard Prefab Huis Twee verdiepingen Kleine gefabriceerde huizen Klaar om te verzenden Lichte staal frame
| Show: | Inbegrepen |
|---|---|
| Het binnenland eindigt: | Het geïntegreerde Muurcomité eindigen |
| Badkamerdeur: | mdf deur |
AS/NZS/USA standaard geprefabriceerd modulair huis met lichtmetalen stalen frame
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Goedkope Quickliy Prefab Luxe Villa's Eengezinswoning Met Staal Frame
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Lichte stalen frame een breuk van de traditie prefab luxe villa
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Uitbreidbaar mobiel Huisje op wielen Prefab 2 slaapkamer hut Klaargemaakte container
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |

