Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
AS4600 Moderne prefab modulaire huizen voor kleine huizen klaar voor verzending
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |
AS / US STANDARD betaalbaar prefab huisje op wielen met slaapkamer badkamer
| grootte: | 2.35*8m |
|---|---|
| Omvatten: | 1 slaapkamer 1 baht 1 keuken 1 woonkamer |
| Naam: | Zuid-Afrika |
40 Ft Tiny House On Wheels DeepBlue Tiny House Company Prefab Verhuisbaar Huis
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Uitbreidbaar mobiel Huisje op wielen Prefab 2 slaapkamer hut Klaargemaakte container
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Snel modulair prefab huis Luxe prefab huizen gemaakt van sandwich paneel
| type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Standaard: | AS/VS |
Prefab Trailer Huis 2350*8000mm Stalen Frame Mobiel Tiny House Op Wielen
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | 2501t Queensland |
| Afmeting: | 2350*8000 mm |
Lichte staalstructuur Huis Villa / Prefab Villa Voorgebouwd modulair huis voor kantoor
| Frame materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichtmetalen stalen frame prefab modulair huis boven water bungalow vakantie resort hotel villa
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
De Prefabbungalow van het orkaanbewijs, Overwater-Bungalow Prefabblokhuis
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Orkaanbestendige prefab bungalow eengezinswoning, stalen structuur luxe villa
| Framemateriaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm met zinkcoating Z150 |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

