Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Van het het Staalkader van het Eco Prefabhuis Prefab de Huizen Lichtgewicht Moderne Modulaire Huizen
| Mterial kader: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Pre Vervaardigd van de Wpcbekleding Uitrustingen van het het Bewijs de Moderne Prefabhuis van de Huizencycloon
| Frame Material: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Opties op maat sleepbare kleine huizen geprefabriceerde kleine huizen op wielen
| Gebruikt voor:: | Airbnb hut |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Prefab modulaire huizen mobiel klein huis op wielen voor kamperen
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Houten Geluiddicht Versier Prefab Huis Bungalow Resort Australië Standaard Luxe Villa
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Witte lichtstaal prefab villa villa huizen met huis framing ontwerp ICC EN-1090
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Europese Standaard Opvouwbare Huis Geprefabriceerd Huis Oma Flat Modulaire Huizen om in te wonen
| Muur: | geïntegreerd wandpaneel |
|---|---|
| Dakbedekking: | Kleurbond |
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
Lichte stalen frame Prefab metalen gebouwen Bungalow House Multi Family Home
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis op Modulaire Uiterst kleine Huis van de Wielen het Ruimtebesparing
| Structuur:: | Lichtgewicht stalen framesysteem |
|---|---|
| Muur:: | Multiplex |
| De vloer:: | HDF-vloeren |
Goedkope prefab huizen voor budgetvriendelijke bouw Klein huis op wielen
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |

