Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
40ft Prefabricated Tiny House met 2 slaapkamers klaar om te wonen in modulair huis
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Goedkope kleine woning prefab huis met 2 slaapkamers kleine woning op wielen
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Vloer: | laminaat vloeren |
| daktegel: | 0,5 mm colorbond-vel |
Fabriek Moderne luxe Makkelijke assemblage Voorafgebouwde stalen villa gegalvaniseerde stalen prefab modulaire huizen
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Lichtmetalen stalen kaders Prefab Hotel Meerdere gezinswoningen Twee verdiepingen Vinnige assemblagewoningen
| Dakgoot Met Downpipe: | Alu. Dakgoot Met Downpipe |
|---|---|
| Extra isolatielaag - buitenmuur: | 50 mm XPS |
| Plafond: | 9mm het Gipsraad van het Water‐ bewijs |
Australië Standaard Modulaire Kit Home Voorgefabriceerd Klein Huis Op Wielen Trailer Voor Woonen
| Mobiliteit: | Makkelijk te vervoeren |
|---|---|
| Stichtingstype: | Kleine huizen op wielen |
| Daken: | Al-Mg-MnMetal bekleding WPC bekleding |
Luxe Glamping Prefabricated Houses Custom Tiny House On Wheels Voor hotels / campings / verhuur
| Projectlocatie: | Australië |
|---|---|
| Grootte: | 2350*8000 mm |
| Gebied: | 18.8m2 |
40ft klein huis met patio en 2 slaapkamers Prefab huis klaar om in te leven
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Kleine woning op wielen voor de Verenigde Staten Luxe mobiele woning met 2 slaapkamers
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Kleine woning met badkamer en keuken Luxe geprefabriceerd huis klaar voor verzending
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Luxe Huisje Op Wielen Draagbaar Huisje Met Keuken En Badkamer
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |

