Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Duurzame herenhuizen LSF-structuren voor moderne prefab huizen AS4600
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Voorgefabriceerde lichtmetalen stalen hutten: perfect voor resorthotels en tuinstudio's
| Naam: | Kiyom |
|---|---|
| Slaapkamer: | 1 |
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
Luxe ontwerper Prefab Steel Frame Villa Homes Company
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Luxe prefab huizen 2 verdiepingen waterdicht met 3 slaapkamers
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | lichtstaal raamhuis |
| Slaapkamer: | 4 |
ICC-ES Luxe 3 slaapkamer villa Prefab lichtmetalen stalen huis Containerhuizen
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Assembleer snel de Lichte van het het Kader Prefabhuis van de Staalmaat Aangepaste Bungalowwen Strand
| Dakwerk: | ceramische/asfaltdakspaan |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Waterdichte laag: | op zwaar werk berekende asfaltlaag |
Snel bezorgen Mini Caravan Travel Camper Camping Tiny House On Wheels
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | gelamineerde vloeren |
Energiezuinige prefab tuin studio: modulair houten huis voor vakantiewonen
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Eenpersoonswoning van lichtmetalen staal Luxe Moderne modulaire woningkits
| gebruik: | Hotel, kantoor, huis |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| raam: | PVC SCHUIFRAAM |
Luxe kleine woning 2 slaapkamers 1 badkamer Prefab huis met zonnepanelen
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |

