Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Kant-en-klaar Huis met de StandaardCabines van het Watervoorzieningssysteem 2PAC en Steencountertop EPS/Rock Wool/PU Sandwichcomité
| Materiaal: | Stalen structuur |
|---|---|
| Raam: | Aluminium legering/PVC -venster |
| Structuur: | Lichte stalen structuur |
AS/NZS Prefab Tiny Homes On Wheels: Luxe wonen in een klein huisje op wielen
| Exretiormuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
|---|---|
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
| Slaapkamer: | 1 bed |
Kleine woning met gratis verzending Draagbaar prefab huis met zonnepanelen
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Kleintje huis op wielen klaar om te wonen in prefab mobiele huis met zonnepanelen
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Modern huisje met keuken en badkamer Luxe prefab huisje op wielen
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Prefab Luxe Villa Fabriek Gebouwd Prefab Huis Modulaire Huizen Staal Huis
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Draagbaar Prefab Mini Home Mobile Uitbreidbaar Prefab Huis Op Wielen Met Badkamer En Keuken
| Projectlocatie: | Oostenrijk |
|---|---|
| grootte: | 2.35*8m |
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
Luxe prefab huisje op wielen met badkamer Reisauto's Campers Caravans te koop
| Stijl: | Uiterst klein huis op wielen |
|---|---|
| Transporteerbaar: | Ja, ontworpen voor gemakkelijk transport |
| Hoofdmateriaal: | lichtstalen frame |
Gemakkelijk bouw de Lichte Isolatie van de de Hoge Prestatiesglaswol van de Staal Prefabvilla met Twee Niveaus
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Licht staal: | ICC EN-1090,CE, AS/NZS, UL-standaardlicht of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Staal Structural Prefab Retirement Center Typhoon Resistance Lichte Gauge Staal Bungalow
| Framemateriaal: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Buitenmuur: | ALC-paneel/WPC-bord/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |

