Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Topfabrikanten van prefab huizen ontdekken onze bekroonde ontwerpen modulair huis appartement
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Kleine woning mobiele woning klaar om te vervoeren wiel op wielen auto reiscontainer florida
| Sollicitatie: | Hotel, camping, park, omaflat, ADU |
|---|---|
| Stijl: | Uiterst klein huis op wielen |
| Transporteerbaar: | Ja, ontworpen voor gemakkelijk transport |
Luxe modulair modern stijl Smarthouse Prefab Villa
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| Exterior Wall Color: | options |
| Movable: | optional |
Prefab Kit Huis Moderne Prefab Mini Huis Met Dubbelglazen Venster
| Buitenmuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
|---|---|
| Buitendeur (ingang): | Dubbele verglazing Alum.Door |
| Badkamer: | Douche, toilet, vanity set |
De witte Vriendschappelijke Geprefabriceerde Sta-caravan van Eco/de Lichte Sta-caravan van het Staallogboek
| Hoofdstructuur: | Licht Maatstaal |
|---|---|
| Muurbekleding: | Colorbond+MGO raad/gipsraad |
| Isolatiemateriaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU-sandwich |
Prefabricated camper Alanber Tiny House On Wheels met slaapkamer en badkamer
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Buitenmuur: | Metalen PU Sandwichpaneel |
| Interne muur: | geïntegreerd wandpaneel |
Moderne prefab huisje met MDF badkamer deur douche set witte binnenmuren
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
|---|---|
| Badkamer: | Douche, toilet, vanity set |
| binnenmuur: | 10 mm geïntegreerd wandpaneel |
EU/AU/USA Standard Prefabricated Modular Home Kit Kleine huis op wielen met drie slaapkamers
| Buitendeur: | Dubbele verglazing Alum.Door |
|---|---|
| Producten: | Klein huis |
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
USA Prefab Villa Huis Ontwerpplannen / Prefab Luxe Villa Modulaire Huizen
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
US / AS Morden Prefab Eengeborene woning Prefab huis Mobiele moderne luxe woning
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | lichtstaal raamhuis |
| Slaapkamer: | 4 |

