Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
NZ / AS Prefab Moderne 3 slaapkamers Staalstructuur Prefab Villa Modulair Huis
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | lichtstaal raamhuis |
| Slaapkamer: | 4 |
Modulair geprefabriceerd lichtmetalen staalconstructie Klein huis op wielen met trailer voor Airbnb
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
|---|---|
| Plafondpaneel: | 10 mm geïntegreerd wandpaneel |
| Achsel en wiel: | Alle assen zijn voorzien van elektrische remmen. |
Voorgefabriceerd Huis US Standard Goedkoop Twee verdiepingen Klein Huis Op Wielen
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
|---|---|
| Plafondpaneel: | 10 mm geïntegreerd wandpaneel |
| Achsel en wiel: | Alle assen zijn voorzien van elektrische remmen. |
Kwaliteit Tiny House On Trailer Bespaar tijd en geld met Deepblue Smarthouse
| Productsoort: | Klein huis |
|---|---|
| Douchecabine: | Geïntegreerde douchecabine |
| Raam en deuren: | glas alu. raam en gelamineerde deur |
Betrouwbaar Huisje op Wielen Goedkoop, van hoge kwaliteit en snel te leveren
| Productsoort: | Klein huis |
|---|---|
| Douchecabine: | Geïntegreerde douchecabine |
| Raam en deuren: | glas alu. raam en gelamineerde deur |
Australië Grootmoeder Vlakte Prefabricate Huizen Modulaire villa's Voor vouwhuis
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Australië Grootmoeder Vlakte Prefabricate Huizen Modulaire villa's Voor vouwhuis
| Features: | Folding technology patent |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Opvouwbare prefab huizen Australië Oma flat / ADU Mobilhuis 2-4 slaapkamers
| Kenmerken: | Patent op vouwtechnologie |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
Premium modulaire containerhuizen Australië Custom Granny Flats ADU Steel House
| Kenmerken: | Patent op vouwtechnologie |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Luxe geprefabriceerd huisje op wielen met keuken en badkamer
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |

