Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Kleine woning met 2 slaapkamers en patio Prefab Mobile Home Kleine woningen klaar voor verzending
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Moderne Glamping-trailerhuizen Kleine woning Mobiele woning klaar voor verzending met wielen
| Materiaal voor de buitenwand:: | aluminium-magnesium-mangan plaat |
|---|---|
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
| Grootte: | 2.35*8m |
Australië Standard Goedkoop Klein Huisje Klaar voor Verzending Voorafgebouwde Mobil Trailer Huis
| Materiaal voor de buitenwand:: | aluminium-magnesium-mangan plaat |
|---|---|
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
| Grootte: | 2.35*8m |
AU Standard Tiny House On Wheels Voorafgemaakt Mobiele Huis Voor Airbnb Factory Direct
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
|---|---|
| Het leven: | 1 |
| Bad: | Toilet, douche, vanity set. |
Australië Standaard Mobiele Huis Voorgefabriceerd Klein Huis Op Wielen Trailer Voor Woonen
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
|---|---|
| Grootte: | 2.35*8m |
| Gebied: | 18.8m2 |
4 Slaapkamer Staalstructuur Frame Building Prefab Huis Luxe Villa Staal Huis Kits
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
|---|---|
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Modulair lichtmetalen stalen frame geprefabriceerde bungalow, goedkope aardbeving prefab
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Voorgefabriceerde bungalow met lichtmetalen staalframe
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Hoge Kwaliteit Mini Hotel Prefab Huis Bungalow Met Licht Stalen Frame AS/NS Ontwerp
| Dakbedekking: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
Eps van het staalkader van het Huisuitrustingen van de Sandwichtegel de Duplex Prefab Moderne Prefabhuizen ultra
| Gebruik: | Villa, Huis |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel, Diverse keuze |
| Kleur: | Gemaakte klant |

