Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
5 slaapkamers voorgefabriceerde bungalows
| Lichtstalen structuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Dampbarrière voor dak: | Normale dampbarrière |
| Extra isolatielaag -exterieur muur): | 50 mm PU-paneel |
ICC EN-1090 Lichte raam Prefab staal mobiele huis villa kits Houten bungalows
| Staalframe: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Basis isolatie: | Glaswol R2.5 |
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
Europese op maat gemaakte 2 verdiepingen luxe prefab stalen huisjes gebouwd volgens Australische normen
| Deur: | aluminium legering |
|---|---|
| Lichtstalen structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Dak Truss |
| Installatie: | Eenvoudig |
Goedkope prefab kleine huizen op wielen te koop met lichtmetalen stalen frame prefab hotel eenheden
| Badkamer: | Douche/toilet/wasbak |
|---|---|
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
| Hoogte: | <4m |
USA Prefab Villa Luxe Prefab Huizen Energiebesparend Australië Standard
| Daken: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Vloer: | Laminat/hout/tegel |
Australië Standard Prefab Tiny House On Wheels Mobiele Home Reisauto Huis
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
AS/US Steel Frame Prefab Tiny House met aanhangwagen op wielen voor reizen
| Plafond: | 8 mm geïntegreerd wandpaneel |
|---|---|
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
| Trefwoord: | Kleine huizen op wielen |
de prefab van de de Arbeids lichte maat van het staalhuis van het het staalkader PrefabFlatgebouwen
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
|---|---|
| ontwerp: | beschikbaar klantenontwerp |
| kleur: | om het even welke bijna houten kleur |
De moderne Uitrustingen van het Ontwerp Prefabhuis, Bungalowhuis, het Goed van Plattelandshuisjeuitrustingen op Weergeven voor Vakantie om te leven
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prachtige prefab huis kits bungalow huizen luxe villa met gegolfd stalen dak
| Deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur |
|---|---|
| Raam: | Aluminium legering/PVC |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |

