Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Goedkope AS4600 lichtmetalen modulaire huizen met staalframe voor een moderne villa
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefabsta-caravan met Gelamineerde Vloer/Colorbond-Dakwerk/pvc-Muurbekleding
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| gevelbekleding: | Colorbond+MGO-plaat/gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwich |
Kleine Fabriek Direct Moderne Prefab Licht Gauge Staal Park Home Modulair Huis Kits
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-bord |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte staalframe Wit staal Structurele luxe Moderne prefab villa Modulaire huiskits
| Inwendige bekleding: | vezelcement plaat |
|---|---|
| Isolatie: | hoogwaardige glaswol |
| Vloerbedekking: | houten of bamboe vloeren |
De lichte het Kader pre Vervaardigd van het Maatstaal Uitrustingen van het sta-caravan Moderne Prefabhuis
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefab Lichtstalen Frame Modulaire Woning Moderne Mobiele Opvouwbare Huis
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Geel Licht Stalen Frame NZ Goedkope Prefab Tuinstudio met Klein Formaat
| Gebruik: | Huis, hotel, kantoor, andere |
|---|---|
| Levensduur: | 100 jaar voor structuur |
| Hoofdstructuur: | Lichte stalen constructie |
Koudgevormd staal Structurele lichtstaal frame Prefab Villa Moderne design huizen
| Type: | Prefab House Villa |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Huizen van de douane de Prefabbungalow/de Moderne Prefabweerstand van de Huizenbrand met Gelamineerde Vloer
| Vloer: | Laminaat/houten/tegel |
|---|---|
| Deur: | Metaalbeveiligingsdeur/PVC schuifdeur |
| Dakbedekking: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
Van de de Structuur Prefabvilla van het luxe Lichte Staal van de het Aluminiumlegering het Venster Moderne Modulaire Huizen
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| De deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur. |

