Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab a frame house light steel ] bij elkaar passen 1080 producten.
Fabriek Direct DeepBlue Light Gauge Steel Frame Granny Flat Bungalow Customized Homes Huis Kits
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Snel te monteren, goedkope lichtstalen framehuizen ALS bijgebouw met 2 badkamers voor bewoning
| Framemateriaal: | 0.75m/0m.95mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
EPS Australia American Standard Geprefabriceerd Tiny House op wiel
| Product name: | Tiny House |
|---|---|
| Application: | House, Hotel |
| Structure: | Light Gauge Steel Structure |
Kleine huizen op wielen onder $ 50.000 Luxe modulaire kleine huizen met lichtmetalen stalen frame
| Kenmerken:: | Uiterst klein huis op wielen |
|---|---|
| Geschikt voor:: | Gezinsreizen of reizen met een paar |
| Mensen:: | Geen installatie vereist |
Australië Standaard licht staal frame Prefab huis Moudular Home Oma flat ADU
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Hoge isolatie Eco Log Cabin Modular Homes, Groene Prefab Modular Log Homes ADU
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Modulair Huis Prefab Kleine Huizen Op Wielen Caravan Huis Orlando Klaar Voor Airbnb
| Exretiormuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
|---|---|
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
| Slaapkamer: | 1 bed |
Revolutioneer de reis ervaring met Cider Box voorgefabriceerd huisje op wielen te koop
| Frame materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenmuurbekleding: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
| Badkamer: | Douche, toilet. |
Kleine geprefabriceerde mini-huisjes Draagbare mobiele huizen
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Mini-trailerhuizen kleine huizen op wielen met slaapkamer badkamer
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |

