Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel building houses ] bij elkaar passen 1083 producten.
Lichte Gauge Steel Frame House Of Garden Studio zijn zeer aanpasbaar kleine modulaire huizen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Lichte staal frame huis van het hotel eenheid zijn zeer aanpasbaar kleine gefabriceerde huizen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Voorgefabriceerd modulair huis licht staal raam huis van hotel eenheid tuin huis
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Levering vermogen: | 12000houses/year |
Australian Standard Prefab Light Guage Steel Frame House Tweede verdieping Appartement
| Structuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Daklat: | 35mm Lat |
American Standard Eengezinswoning Prefab Luxe Lichte Stalen Frame House Modulair
| Verpakking Details: | 40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/c, d/a, d/p, t/t |
Moderne prefab lichtmetalen stalen hutten: perfect voor resorthotels en tuinstudio's
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wandbekleding: | WPC-platen, houten designbekleding |
| Vervaardiging: | resort, hotel, vakantie, Airbnb, huur, wonen, doorverkopen, tuin |
ICC-ES Lichte staal frame huis kits en plannen Prefabricated House Steel Homes
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
|---|---|
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Hoogwaardig geprefabriceerd sandwichpaneelhuis staalconstructie geprefabriceerde hotelruimte
| Product name: | Luxury Prefab Hotel |
|---|---|
| Use: | Hotel, Holiday House |
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
Luxe Modulaire Hotelunit campingcabine Prefab Lichtstalen Frame Huis Voor Wonen
| Lichte Staalstructuur: | dakbundel, vloerdwarsbalk, muurstructuur |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| daktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
American Standard Eengezinswoning Prefab Luxe Lichte Stalen Frame House Modulair
| Verpakking Details: | 40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/c, d/a, d/p, t/t |

