Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame buildings ] bij elkaar passen 1016 producten.
Innovatieve herenhuizen licht stalen frame prefab modulaire huizen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 DAGEN |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Kleine huizen op wielen onder $ 50.000 Luxe modulaire kleine huizen met lichtmetalen stalen frame
| Kenmerken:: | Uiterst klein huis op wielen |
|---|---|
| Geschikt voor:: | Gezinsreizen of reizen met een paar |
| Mensen:: | Geen installatie vereist |
Draagbare voorgebouwde kleine huizen op een trailer AS / US Light Steel Frame Kits
| Gebruikt voor:: | Airbnb hut |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
EU/AU/NZ/USA Lichte staalframe voorgefabriceerde staalframe hutten massa aanpasbaar
| Grootte: | W3.3×L7.1 |
|---|---|
| Sleutelwoord: | houten hutten |
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, werkplaats, fabriek |
Australisch lichtstaalhuisproject Prefab Kitset Homes modulair huis
| STRUCTURE: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| daktegel: | Asfalt Dakbedekking Shingle Tegel |
| Isolatie binnen stalen frame (muurframe, plafond): | R3.5 Glaswol*100mm |
3 verdiepingen Prefabricated Apartment Buildings With Light Steel Frame House Lgs Constructie
| Gebruik: | Kantoor, villa. |
|---|---|
| Kleur: | Facultatief |
| Materiaal: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
Efficiënt en duurzaam lichtmetalen stalen raamwerk voor woongebouwen
| Structuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Daken: | Dak versterkende laag voor dak |
| Buitenmuur: | Wpc houten bekleding |
Lichte staalframe prefab cabine in China Een modulaire snel assemblage cabine AS/NZS
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Levering vermogen: | 12000houses/year |
De prefabtuin van het het Staalkader van de Tuinstudio Lichte wierp Uw Serene Retreat In Nature ' S omhelst af
| : | |
|---|---|
| Plaats van herkomst | NINGBO, CHINA |
| Merknaam | DEEPBLUE SMARTHOUSE |
Efficiënte geprefabriceerde flatgebouwen met lichtmetalen stalen frame in het Verenigd Koninkrijk
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Levering vermogen: | 12000houses/year |

