Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame buildings ] bij elkaar passen 1020 producten.
Lichte staalframe prefab cabine in China Een modulaire snel assemblage cabine AS/NZS
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Levering vermogen: | 12000houses/year |
De prefabtuin van het het Staalkader van de Tuinstudio Lichte wierp Uw Serene Retreat In Nature ' S omhelst af
| : | |
|---|---|
| Plaats van herkomst | NINGBO, CHINA |
| Merknaam | DEEPBLUE SMARTHOUSE |
Efficiënte geprefabriceerde flatgebouwen met lichtmetalen stalen frame in het Verenigd Koninkrijk
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Levering vermogen: | 12000houses/year |
Australische standaard prefab moderne modulaire bouw een licht gauge staal frame huis
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modulair geprefabriceerd huis met licht stalen frame Klein huis op wielen te huur
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modulair geprefabriceerd huis Klein huis op wielen met licht stalen frame te huur
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
American Standard Eengezinswoning Prefab Luxe Lichte Stalen Frame House Modulair
| Verpakking Details: | 40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/c, d/a, d/p, t/t |
Nieuw-Zeeland Lichte staal frame Prefab Houten huis Beach Bungalows Office Lichte staal huis kits
| Stalen frame: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Buitenmuur: | Ext. gevelbekleding |
| Binnenwandpaneel: | 9mm CFC blad, geïntegreerd muurpaneel |
Voorgefabriceerd lichtstaal raamhuis
| Stalen frame: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Buitenmuur: | Ext. wandbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Interieur/partitiemuur: | Binnenwandpaneel |
Staal die van Ce de V.S. van Au Nzs het Standaard Lichte de Luxevilla ontwerpen van Liverpool Oslo
| Structuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Dakwerktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |

