Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame houses ] bij elkaar passen 1195 producten.
V.S.E. Eengeborene geprefabriceerde woning modulair en lichtmetalen stalen frame house kits
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 270,08m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis |
Morden House Design Prefab Villa / Prefab Steel Frame door Steel Frame Fabricators
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Q550 standaard stalen hotel geprefabriceerde huiskits met lichte stalen omlijsting
| Productnaam: | prefab hotel |
|---|---|
| Gebruik: | huis, hotel |
| Structuur: | Staalframe |
Geprefabriceerd Staalkader Mini House With Laminate Flooring 110/220V/240v Elektro
| Windows: | Double-glazed Alu. Windows |
|---|---|
| Plumbing: | PEX |
| Insulation: | Glass Wool And PU Cladding |
AU-standaard Luxe Modulaire Prefab Villa 3 Slaapkamer Villa Lichte Staal Frame House Kit
| Locatie van het project: Zuid-Korea: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Geprefabriceerde landelijke villa met licht stalen frame, snel gemonteerde prefab modulaire behuizing
| Gebruik: | Huis, Hotel, Bureau, Villa |
|---|---|
| Grootte: | kan worden ontworpen, kan worden aangepast |
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
De lichte van het de Aanhangwagenhuis van Eco van het Staalkader Prefab Modulaire Uiterst kleine Modulaire Geprefabriceerde Huizen
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Dakbedekking: | Kleurbond |
| Buitenmuur: | PU Sandwich Metal Panel |
Voorgefabriceerd Huis Set Koud gevormd Stalen Voorgefabriceerd Huis Snel Geassembleerd Huis
| Type: | Betaalbare woningbouw, toepassingen voor utiliteitsbouw |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Eengestelde familie uitstekende licht staal frame huis ontwerp voor vakantiehuizen aan zee
| Dakbundel: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Buitenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Binnenlands muurpaneel: | droog gebied, nat gebied |
USA Standard 2 verdiepingen Eengezinswoning Geprefabriceerd Lichte Stalen Ruimte Huis Luxe Villa
| Lichte Staalstructuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| De laag van dak reinfRoof Battenorcing voor dak: | 35mm Lat |
| Soffit: | 6mm CFC Blad |

