Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame houses ] bij elkaar passen 1195 producten.
AS / NZS / USA Lichte staal raamhuis Prefab huis kits Prefab huizen
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
AS / NZS / USA Lichte stalen raamhuis Prefab huis kits Modulaire huizen
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Prefabriceerde eengezinswoning met zwembad & bouwpakketten voor lichtgewicht stalen framehuizen
| Slaapkamer: | 3 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 284,32 m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
Lichte stalen raamhuis Prefabricated Multi-family huizen voor onroerend goed ontwikkelen
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
UK Standaard Geprefabriceerde Woning Modulaire & Lichtgewicht Stalen Frame Huizen Kits
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 270,08m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis |
2 verdiepingen luxe prefab lichtgewicht staal raam huizen met Australische standaard Draydon House
| Ontwerp: | Moderne |
|---|---|
| vloeren: | Normale keramische tegels (elk 600 mm * 600 mm) - nat gebied |
| Lighting: | LED |
Prefab Lichtstalen Frame Studiohuis Stalen Frame Huis Kits Om Granny Flat Te Bouwen
| Stalen frame: | Dakspant, Muurframe |
|---|---|
| Wandpaneel binnen (natte ruimte): | 9 mm CFC-plaat/geïntegreerd wandpaneel |
| Vloeren voor begane grond (natte oppervlakte): | 1,5 mm vinylvloeren/keramische tegel |
Prefab Modulair Huis Lichte Staal Frame Overwater Bungalow Lichte Staal Frame Huis
| Staalframe: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Buitenmuur: | dampscherm |
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
Prefab Light Steel Frame House Hotel Unit Met Landschap Nancy House
| Stalen frame: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Prefabricated Modular House Kits Light Steel Frame House Voor Adu AU/USA/EU Standard
| Staalframe: | Wandframe, dakspant, ondervloersysteem (indien aanwezig) |
|---|---|
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Type: | Grootmoederwoning / ADU |

