Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame houses ] bij elkaar passen 1166 producten.
Residential Villa Prefab Steel House Lichte staal structuur systeem Modulair huis Australië Standard
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte Prefab van het de Aardbevingsbewijs van het Staalhuis Goede Prefab het Metaalgebouwen
| Frame materiaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm met AZ150-zinkcoating |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Duurzame Prefab Prefab de Huizenenergie van de Villaluxe - besparings Australische Norm
| Daken: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Vloer: | Laminat/hout/tegel |
SOHO-de Geprefabriceerde Flatgebouwen van de Staalstructuur, Geprefabriceerde Flats
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm met AZ150-zinkcoating |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Goedkope Prefab Commerciële Gebouwen/Energie - Bouw van het besparings de Prefabmetaal
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Kant-en-klaar modulair stapelbedhuis te koop voor verzending van prefab containerwoningen
| ram materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Plafond materiaal: | MGO board/Gips board+others |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte staalstructuur Prefab tuin studio en opslagruimte: Prefabriekeerde houten bungalows
| Buitenwand: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Plafond: | MGOboard/Gips board+others |
Lichte staal prefab bungalow panelen huis tuin studio kleine gefabriceerde huizen oma flat
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Panelbouw Modernisering Geprefabriceerde Huizen Lichtstalen Constructie Sociale Woningbouw
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Classic Light Gauge Steel Residence Duplex Villa 2 verdiepingen Chinese stijl design huizen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Type: | Aanpasbaar |
| Structuur: | Stalen frame, gegalvaniseerde stalen structuur |

