Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis met de Elektroglaswol van 110/220V/240v en Pu-Bekledingsisolatie
| Maat: | 2.35*7.8m |
|---|---|
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
| Verwarming: | Elektrisch |
Prefab Modulaire Woning Tiny House op Wielen AS/NZS Standaard Licht Staal
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Houten bungalow huis luxe prefab huis met aluminium schuifdeuren
| Gebruik: | Hotel |
|---|---|
| Materiaal: | Framemateriaal |
| Raam: | Glas |
Custom houten ontwerp mobiele prefab tuin studio licht staal frame hut
| Belangrijkste materiaal: | Lichte stalen structuur |
|---|---|
| Maat: | bijna geen beperking |
| Ontwerp: | Klantontwerp beschikbaar |
Hoogwaardige verbonden modulaire huizen -- staalframe prefab huizen met aluminium schuifdeuren
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Lichtgewicht stalen frame prefab huizen Hawaï vakantiehuisjes voor resort hotel
| Framemateriaal: | Stalen frame |
|---|---|
| Buitenmuur: | EPS sandwichpaneel |
| Isolatie materiaal: | EPS sandwichpaneel |
Het draagbare Gebiedsziekenhuis: Witte Lichte de Bundelschuilplaats van het Maatstaal voor Noodsituatiereactie
| Gebruikt: | Granny Flat |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast, Wit |
| Gebruik: | kantoor, huis |
Noodopvang voor gezinnen, Draagbare noodhuisvesting voor noodonderdak seniorenwoning
| Framemateriaal: | Staal |
|---|---|
| Wandbekleding: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie materiaal: | EPS sandwichpaneel |
Modulaire Prefab Luxe Huis Villa Licht Stalen Frame, Prefab Gepaneelde Huis Kits
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Snelle Montage Aardbevingsbestendige Modulaire Woningen voor Noodopvang, Mantelzorgwoning/ADU
| Framemateriaal: | Staal |
|---|---|
| Buitenmuur: | EPS sandwich |
| Isolatie materiaal: | EPS sandwich |

