Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
Opvouwbaar verhuisbaar grootmoedershuis
| Framemateriaal: | Staal |
|---|---|
| Buitenmuur: | EPS sandwichpaneel |
| Isolatie: | EPS sandwichpaneel |
Kant-en-klaar Huis met de StandaardCabines van het Watervoorzieningssysteem 2PAC en Steencountertop EPS/Rock Wool/PU Sandwichcomité
| Materiaal: | Stalen structuur |
|---|---|
| Raam: | Aluminium legering/PVC -venster |
| Structuur: | Lichte stalen structuur |
ICC-ES-certificering Lichte staalframe Prefab villa
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
2 slaapkamer Prefabhuis met Aangepaste Grootte en de Sandwichcomité van EPS/Rock Wool/PU Dak
| projectadres: | Sydney |
|---|---|
| Muur: | Het Comité van de EPS/Rockwool/pu Sandwich |
| Installatie: | eenvoudige installatie |
Modulaire Tiny House op Wielen | Australische Standaard Licht Stalen Frame Prefab Woning
| 30000N: | Erbij betrekken |
|---|---|
| Deur_type: | massief hout/glasvezel |
| Interne muurbekleding: | geïntegreerd wandpaneel |
AS/NZS gecertificeerd licht staal prefab huisje op wielen
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
|---|---|
| Buitenmuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
| Isolatie: | Geen installatie nodig |
AS/NZS Gecertificeerd Licht Stalen Tiny House Op Wielen – Prefab Mobiele Woning Met Trailer
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Buitenmuur: | Metalen PU Sandwichpaneel |
| Interne muur: | geïntegreerd wandpaneel |
Prefab licht staal frame flat pack tuin studio hotel unit kantoor kit hut te koop
| Gebruikt: | Leven voor Fravel |
|---|---|
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
| Vloeren: | houten of bamboe vloeren |
Hoogwaardig prefab huis villa met licht staal frame vijf verdiepingen huizen met AS / US
| Framemateriaal: | Licht stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm |
|---|---|
| Buitenmuur: | ALC-paneel, vezelcementplaat, hebel-paneel, EPS-cement sandwichpaneel |
| Isolatie: | Glaswol/steenwol/EPS/XPS/PU-schuim |
Hurricane-bestendige lichtstaalframe geprefabriceerde huizen.
| Framemateriaal: | 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |

