Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
Modulair huis licht staal prefab huis snelle bouw 4 slaapkamer paneelhuis kits
| Structuur: | koudgevormd staal |
|---|---|
| Dak: | Asfaltschindel/colorbond |
| Deur: | Glazen schuifdeur van aluminiumlegering |
Prefabriceerde luxe duplex villa met licht staal frame of paneelsysteem
| gebruik: | Familie |
|---|---|
| Structuur: | Ingebouwde gegalvaniseerde structuur |
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
Goedkope modulaire huizen van licht kaliber met staalframe, vervaardigd in China.
| Trefwoorden: | gepaneeliseerde huizen |
|---|---|
| gebruik: | Huis, hotel, kantoor, werkplaats |
| Kleur: | Gemaakte klant |
Vinnige installatie Prefab licht staal frame structuur Australië Standard Granny Flats
| Type: | cabinekits met panelen |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Koud gevormd staal frame prefab huis tuin studio voor kantoor hotel te huur
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
2 verdiepingen modulair huis luxe geprefabriceerd lichtmetalen stalen raamhuis met Australische standaard
| Dak: | daktegel |
|---|---|
| Fascia -bord: | Stalen fascia -bord |
| buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-paneel |
Energiebesparende prefab 2-verdiepingen villa licht staal prefabricate gebouwen Modern Leven
| Buitenmuur: | Frame van cortenstaal van 0,75 mm, mgo-afwerking |
|---|---|
| dakafwerking: | Glav.alu. golfplaat, colorbond |
| Interne muur: | wand-12 mm Mgo.Flush finsh |
Modulaire huis prefab vouwbare containerhuizen 20ft 40ft voor betaalbare noodschuren
| Model: | Fc-01 |
|---|---|
| Structuur: | Gegalvaniseerde vierkante buis 40*40 |
| Chassispurlin: | Gegalvaniseerde RHS 40*40 |
2 verdiepingen villa geprefabriceerd lichtmetalen stalen raamhuis modulair huis meergezinswoning
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
As/Ns Prefabricated Garden Studio Fast Construction Milieuhuis
| Buitenmuur: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
|---|---|
| Dakbedekking: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |

